Forum Hizmet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Hizmet

Forum Hizmet Online Destek

AnasayfaAöF askerlik ve tecil hakkında detaylı bilgiler I_icon_mini_portalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AöF askerlik ve tecil hakkında detaylı bilgiler

YazarMesaj
AwareqenchLiK
Admin
AwareqenchLiK

Saygınlık.. : 742150604
Rep Puan : 11

AöF askerlik ve tecil hakkında detaylı bilgiler Empty
MesajKonu: AöF askerlik ve tecil hakkında detaylı bilgiler   AöF askerlik ve tecil hakkında detaylı bilgiler EmptyCuma Nis. 17, 2009 1:26 pm

iki kere sınıfta kaldığınız takdirde ve eğer okula devam ederseniz tekrar birinci sınıfı okuyorsunuz ancak okul öğrencilik hizmetleri bitmiştir diye askeriyeye belge gönderdiği için tecil şansınız kalmıyor sizi direk kaçak sayıp askere davet ediyorlar..ancak okuldan ilişiğinizi keser iptal kağıdıyla askeriyeye giderseniz yaşınız eğer 29 yaşını aşmıyor ise size 2 yıl tecil hakkı tanınıyor.tabii bu işlemi daha önce yapmadıysanız.ayrıca bu sene tekrar aöf yi tercih edeceksiniz aynı bölümü seçemiyorsunuz.seçtiğiniz takdirde yine teciliniz bitiyor ve askere davet ediliyorsunuz...yaş sınırı yok tabbiiki daha önceden kaçak sayılmadıysanız..ben 1982 doğumluyum daha önceden iki yıllık okuyup ikinci sınıfta bırakmıştım..daha sonra aöf yazıldım.1.sınıfta iki sene üst üste kaldım okulumu iptal edip 2 sene tecil yazdılar..2007 oss ye girip tekrar bir üniversite kazanıcam..eğer gerçekten okuma isteğiniz varsa uzun donem askere gitmeyin benden tavsiyedir size..herhangi bir sorununuz olursa burdan cvplamaya çalışacağım..saygılarlar...

son bilgi olarakta şimdi okula başladınız fakat 1. 2. 3. 4. sınıfta herhangi bir şekilde yaşınız 29 olmuş veya aşmış ise okulunuz donduruluyor ve askere gitmek zorunda kalıyorsunuz..
http://www.forumhizmet.yetkinforum.com

AöF askerlik ve tecil hakkında detaylı bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstiklal Marşı Hakkında Tüm Bilgiler
» Teknik Bilgiler
» Harput Tarihi Ve Genel Bilgiler
» Wow Hakkında Genel Bilgi
» Google AdSense Hakkında herşey...